ABC windsurfingu

Aktywne spędzanie czasu

Aktywne spędzanie czasu

Kiedy przychodzą wakacje, warto byłoby zastanowić się nad tym, jak zorganizować czas naszym dzieciom. Dobrze byłoby pomyśleć o zapewnieniu aktywności sportowych, by w wolnym czasie nie siedziały cały czas przed telewizorem czy komputerem. Świetnym rozwiązaniem byłyby kolonie. Jest to jedna z ofert biur podróży, jakie to są w stanie zadbać, żeby nasze dzieci w wolnym czasie spędzały czas nie tylko ciekawie, ale i aktywnie.

Obozy to coś, co często jest skoncentrowane na pewnej dyscyplinie sportowej i co daje możliwość nie tylko do rozwoju zainteresowań, ale i do poprawienia kondycji. Z pewnością na obozach nie tylko wykonuje się ćwiczenia, ale i dostępne są różne atrakcje dla dzieci, jakie są w stanie sprawić, że będą mogły lepiej się poznać i bardziej ze sobą zżyć. Warto dowiedzieć się, jakie atrakcje są przewidywane i na jakie może liczyć nasza pociecha. W razie jakichkolwiek problemów z pewnością będzie na posterunku specjalista, jaki wykona masaż sportowy, wykona opatrunki i dobrze zaopiekuje się naszą pociechą.


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.