ABC windsurfingu

Arsenal sięgnie po Adlera ?

Arsenal sięgnie po Adlera ?

René Adler stał się celem Arsenalu Londyn. Arsène Wenger w letnim oknie transferowym chce kupić nowego bramkarza, obecnemu bramkarzowi Łukaszowi Fabiańskiego kończy się kontrakt, a z usług Wojtka Szczęsnego, Wenger nie jest do końca zadowolony. Oprócz Adlera, na celowniku znaleźli się: Asmir Begovic, Simon Mignolet. To kolejny nasz zawodnik, który budzi spore zainteresowanie na rynku transferowym, jeszcze w tym tygodniu wspominaliśmy o zainteresowaniu naszym najlepszym strzelcem Heung-Min Sonem, o którego stara się Borussia, Tottenham i kilka innych klubów.

fot. bild.de

fot. bild.de

Mamy nadzieje że obaj zawodnicy jednak zostaną w HSV, szczególnie gdybyśmy zdołali dostać się do rozgrywek europejskich.


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.