ABC windsurfingu

Co jest potrzebne?

Co jest potrzebne?

Wydawałoby się, że dbanie o zdrowie i prowadzenie zdrowego trybu życia to coś, co wiele od nas wymaga, co jest bardzo kosztowne. Okazuje się jednak, że wcale nie musi tak być i nie musimy się absolutnie o to martwić. Wbrew pozorom sport niewiele od nas wymaga i jeżeli tylko chcemy, możemy obejść się bez dużych inwestycji. Zdecydowanie trener personalny może pomóc nam w drodze o piękne ciało i dobrą kondycję. Jeżeli jednak nie chcemy w niego inwestować, to jak najbardziej trening możemy wykonać w swoim domu.

Bardzo pomocny będzie tutaj Internet, bo w nim natkniemy się na całe mnóstwo treningów online. Jak najbardziej możemy ćwiczyć nie tylko w domu, ale i poza nim. Możemy wybrać się z bliskimi na rower, możemy udać się na spacer. Poza tym, w miastach coraz częściej zakładane są Siłownie zewnętrzne, jakie dają nam możliwość ćwiczenia na maszynach za darmo, a dodatkowo na świeżym powietrzu. Warto próbować, a sami przekonamy się, że jedyne, czego tak naprawdę nam potrzeba, to szczere chęci. Nic więcej tak naprawdę nie jest nam potrzebne.


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.