ABC windsurfingu

Dbaj o siebie

Dbaj o siebie

Zdrowie powinno być dla nas jedną z najważniejszych wartości. Powinniśmy dbać o nie jeszcze zanim pojawią się jakiekolwiek problemy i starać się, by było ono w jak najlepszej kondycji. Bez wątpienia możemy ćwiczyć sami, ale warto brać udział w różnych wyjazdach i różnych obozach, jakie są organizowane. Dzięki temu nie tylko zadbamy o siebie, ale i nawiążemy nowe znajomości. Dieta i odchudzanie na takich obozach przyjdą nam znacznie łatwiej.

Wiele z obozów organizowane są w spa, gdzie możemy spotkać się ze świetnymi warunkami. Pomimo tego, że będziemy spędzać czas aktywnie, to dodatkowo bardzo wypoczniemy. Z pewnością na obozie dostaniemy koszulki z nadrukiem, jakie będą świetną pamiątką i jakie chętnie będziemy wyciągać z szafy. Bez wątpienia warto dobrze przemyśleć, co na taki obóz zabierzemy. Poza odpowiednim strojem, warto zadbać o obuwie. But powinien być odpowiednio dostosowany do aktywności, jakie będziemy uprawiać. Dzięki temu nie nabawimy się żadnych nieprzyjemnych kontuzji i nie będziemy mieć żadnych przykrych doświadczeń.


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.