ABC windsurfingu

Heung-min Son zmieni klub ?

Heung-min Son zmieni klub ?

Heung-min Son jest priorytetem takich klubów jak Borussia Dortmund, Tottenham Londyn oraz Arsenal Londyn. Cała ta trójka będzie starała się pozyskać naszego zawodnika. Ułatwi im całą sytuację fakt, że mało prawdopodobne jest przedłużenie przez zawodnika kontraktu, który wygasa wraz z końcem następnego sezonu. Dla HSV jest to jedna z ostatnich okazji na zarobek, na tym właśnie zawodniku. Sam prezes Frank Arnesen po remisie z VfL Wolfsburg powiedział: „Jeśli nie przedłuży kontraktu, będziemy musieli go sprzedać.” Kolejne słowa prezesa dotyczą całego klubu w przypadku, gdy ten nie zakwalifikuje się do ligi europy. Jeżeli drużyna nie dostanie się do rozgrywek europejskich, będziemy zmuszenia sprzedać kilku zawodników.

fot. hsv.de

fot. hsv.de

Również Heung-min Son, zabrał zdanie w sprawie swojego transferu, nie podejmie on decyzji przed rozegraniem ostatniej ligowej kolejki.


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.