ABC windsurfingu

Hoffenheim-HSV: Przypuszczalne składy

Hoffenheim-HSV: Przypuszczalne składy

Jeszcze nie cała doba pozostała do rozpoczęcia spotkania TSG 1899 Hoffenheim – Hamburger SV. O godzinie 15:30, sędzia Christian Dingert rozpocznie emocjonujące spotkanie. Obaj trenerzy już teraz zastanawiają się, kto zagra od samego początku, dlatego też my postaraliśmy się przeanalizować i przedstawić przypuszczalne składy na jutrzejsze spotkanie.

fot. hsv.de

fot. hsv.de

Oto przypuszczalne składy na jutrzejsze spotkanie:

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck, Abraham, Toljan, Johnson – Weis, Rudy – Roberto Firmino, Salihovic, Volland – Schipplock
Trener Markus Gisdol, ma bardzo długą listę nieobecnych z powodu zawieszeń lub kontuzji:
Vestergaard, Polanski, Williams, Derdiyok, Gomes, Grifo, Vukcevic, Conrad, Jaissle, Jensen, Gregoritsch

 

Hamburger SV: Adler – Diekmeier, Westermann, Rajkovic, Jansen – Rincón, Badelj – Son, van der Vaart, Jiracek – Rudnevs

Thorsten Fink nie będzie mógł skorzystać z zawodników takich jak:
Beg, Arslan, Mancienne oraz Kacar


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.