ABC windsurfingu

HSV zainteresowane Bojanem

HSV zainteresowane Bojanem

Włoska stacja telewizyjna – Sky Sport 24 twierdzi, że Hamburger SV wykazuje zainteresowanie zawodnikiem Milanu – Bojanem Krkićiem.

Zespół z Niemiec może stracić w letnim okienku transferowym swoją gwiazdę – Heung-Min Sona i w klubie wierzą, że Hiszpan będzie godnym zastępcą Sona.

fot. khelnama.com

fot. khelnama.com

Według Sky Sport 24, władze HSV były w Mediolanie w tym tygodniu, aby zbadać możliwość podpisania kontraktu Krkićiem na sezon 2013/2014.

22-latek jest na wypożyczeniu w Milanie do końca sezonu, a Rossoneri mają możliwość dokonania transferu definitywnego, ale wydaje się, że pozwolą mu wyjechać po zakończeniu obecnej kampanii.


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.