ABC windsurfingu

Jeffrey Bruma wróci do Chelsea

Jeffrey Bruma wróci do Chelsea

Jeffrey Bruma ujawnił, że wróci do Chelsea po dwóch latach na wypożyczeniu w Hamburgerze SV.

21-latek został poinformowany przez dyrektora generalnego HSV – Franka Arnesena, że klub nie chce wykupić go z Chelsea na zasadzie transferu definitywnego.

Bruma wierzy, że dobrze wykorzystał czas, który spędził na Imtech Arena.

„Frank Arnesen powiedział mi, że klub nie wykupi mnie z Chelsea na stałe, a ja i tak nie chcę zostawać w HSV”, powiedział środkowy obrońca.

„Teraz nie mogę się doczekać na powrót do Londynu i Chelsea.”

„Czuję, że te dwa lata, które tutaj spędziłem dobrze wykorzystałem, jako zawodnik, mimo tego, że ostatnio nie gram za dużo”, dodał.

fot. mopo.de

fot. mopo.de


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.