ABC windsurfingu

Poza pracą

Poza pracą

Nie samą pracą człowiek żyje. Pomimo tego, że praca powinna sprawiać nam przyjemność, nie warto decydować się, żeby było to jedyne, czym zajmujemy się na co dzień. Warto robić też coś dla siebie. Zdecydowanie rozrywka może być dostarczona na wiele sposobów.

Najlepiej byłoby, gdyby miała ona coś wspólnego z aktywnością fizyczną, ze sportem. Istnieje wiele zajęć, gdzie możemy zapisać się na gry zespołowe, możemy brać udział w zajęciach. Jeżeli bardziej preferujemy wysiłek siłowy, to nie ma lepszego miejsca, do jakiego moglibyśmy się udać, aniżeli siłownia. Zdecydowanie takie miejsce nie tylko pozwoli nam w dbaniu o swoje ciało i formę, ale również sprawi, że nawiążemy nowe znajomości. Sami przekonamy się o tym, jak świetną odskocznią jest sport i jak wiele może nam on dać. Wszystko pozytywnie na nas wpłynie. Nie tylko zdobędziemy nowe zainteresowania, nowe pasje, ale i zyska na tym nasze ciało. Zajdą w nim zmiany, z jakich będziemy niesamowicie zadowoleni i jakie będą widoczne na pierwszy rzut oka.


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.