ABC windsurfingu

Schalke-HSV: przypuszczalne składy

Schalke-HSV: przypuszczalne składy

Już jutro o godzinie 17:30 na Arena auf Schalke zostanie rozegrane spotkanie Schalke 04 Gelsenkirchen kontra Hamburger SV.  Oto przypuszczalne składy jakie jutro zobaczymy od pierwszego gwizdka sędziego Petera Sippela. W składzie Schalke zabraknie Högera, Farfana, Papadopoulosa, Afellaya oraz Obasiego. Natomiast u nas nie zagrają Beister, Berg, Ilicevic, Diekmeier, Badelj. Poniżej składy,  oraz ewentualne wykluczenia:

fot. hsv.de

fot. hsv.de

FC Schalke 04: Hildebrand – Uchida, Höwedes, Matip, Kolasinac – Neustädter, Jones – Bastos, Raffael, Draxler – Huntelaar
Wykluczenia: Höger (zawieszenie za kartki), Farfan, Papadopoulos, Afellay, Obasi (wszyscy kontuzjowani)
Trener: Jens Keller

 

Hamburger SV: Adler – Sala, Westermann, Mancienne, Jansen – Aogo, Arslan – Skjelbred, van der Vaart, Jiracek – Son
Wykluczenia: Beister, Diekmeier (zawieszeni za kartki), Berg , Ilicevic,  Badelj (wszyscy kontuzjowani)
Trener: Thorsten Fink

 

 


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.