ABC windsurfingu

Spotkanie z kibicami

Spotkanie z kibicami

Około tysiąc fanów miało okazję na miłe spędzenie popołudnia przy stadionie Imtech Arena na Westplaza. Zawodnicy spotkali się z kibicami, aby odpowiedzieć na pytania i wszelkie krytyki swoich fanów. Był to częściowy pomysł naszego trenera Thorstena Finka, który chciał załagodzić stosunki po niedawnym pogromie z Bayernem Monachium 9:2. Było to bardzo ciekawe spotkanie, przy przepięknej pogodzie, dlatego też ponad 1000 kibiców, mogło na świeżym powietrzu spokojnie porozmawiać ze swoimi gwiazdami.

 

fot. hsv.de

fot. hsv.de

Kapitan Rafael van der Vaart, przed spotkaniem podkreślał, że bardzo zależy drużynie na spotkaniu z kibicami i ustaleniu przyszłości która ma panować w klubie, a szczególnie na trybunach. Dodatkowo cały zarząd klubu był przez cały czas dostępny dla fanów, w celu odpowiedzi na ich pytania . Rene Adler, po spotkaniu, powiedział, że to było bardzo mile spędzone popołudnie.


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.