windsurfing pl

Jeffrey Bruma wróci do Chelsea

Jeffrey Bruma wróci do Chelsea

Jeffrey Bruma ujawnił, że wróci do Chelsea po dwóch latach na wypożyczeniu w Hamburgerze SV.

21-latek został poinformowany przez dyrektora generalnego HSV – Franka Arnesena, że klub nie chce wykupić go z Chelsea na zasadzie transferu definitywnego.

Bruma wierzy, że dobrze wykorzystał czas, który spędził na Imtech Arena.

„Frank Arnesen powiedział mi, że klub nie wykupi mnie z Chelsea na stałe, a ja i tak nie chcę zostawać w HSV”, powiedział środkowy obrońca.

„Teraz nie mogę się doczekać na powrót do Londynu i Chelsea.”

„Czuję, że te dwa lata, które tutaj spędziłem dobrze wykorzystałem, jako zawodnik, mimo tego, że ostatnio nie gram za dużo”, dodał.

fot. mopo.de

fot. mopo.de


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską. Aby jednak zacząć uprawiać windsurfing trzeba sobie zdawać sprawę, że to sport nie dla każdego. Mianowicie musi być choćby trochę umięśnieni , bo bez tego ani rusz. Aby utrzymać żagiel trzeba mieć trochę siły, już nie mówiąc o równowadze, jednak zawsze można trochę pochodzić na siłownie przed rozpoczęciem naszej przygody z tą dyscypliną olimpijską. Zachęcamy do uprawiania windsurfingu oraz do czytania naszego bloga, w którym znajdziesz wiele ciekawych porad na temat tego jakże fascynującego sportu. Jednak nie ważne jest czy uprawiamy surfing, koszykówke, piłkę nożną czy biegi - przecież większość z nas robi to dla czystej przyjemności i zdrowia, a nie żeby osiągać sukcesy. Trzeba się ruszać, inaczej tak samo jak stojące auto zaczniemy się "psuć". Dlatego jeszcze raz polecamy znalezienie sobie hobby w sporcie, żeby tylko to nie było oglądanie meczu przy piwie :). Wybierz sport dla siebie, zaraź nim znajomego - w dwójkę, trójkę zawsze raźniej Wam będzie. Dodatkowo koledzy to dodatkowa motywacja, która jest niezwykle ważna, żeby szybko się nie poddać. Próbujcie i ćwiczcie dla własnego zdrowia i dobrego samopoczucia!