ABC windsurfingu

van der Vaart w jedenastce kolejki

van der Vaart w jedenastce kolejki

Rafael van der Vaart dzięki świetnemu występowi przeciwko Fortunie Düsseldorf, znalazł się w jedenastce 30 kolejki Bundesligi. Holender zdobył dwa gole, które dały man zwycięstwo i nadzieję na występy w europejskich pucharach. Jest to 11 kolejki według serwisu Kicker. W jedenastce znalazło się po trzech zawodników Bayeru Leverkusen oraz Bayernu Monachium.

fot. hsv.de

fot. hsv.de

Oto cała jedenastka:

Nikołow (Eintracht) – Carvajal (Bayer), Kjaer (Wolfsburg), Boateng (Bayern), Alaba (Bayern) – Geis (Fürth) – Vieirinha (Wolfsburg), van der Vaart (Hamburg) – Pizarro (Bayern), Kießling (Bayer), Schürrle (Bayer)


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.