ABC windsurfingu

Wygrany mecz kontrolny

Wygrany mecz kontrolny

W meczu kontrolnym przeciwko TSV Winsen, Hamburger SV dał kibicom zebranym na boisku mały pokaz strzelecki. Kibiców było około 1500, a zobaczyli 9 goli, w tym 3 gole Rudnevsa. To był taki mały mecz kontrolny, w którym Thorsten Fink mógł na spokojnie przetestować zawodników oraz różne formacje. Dodatkowo trener przetestował wracającego po kontuzji Ivo Iličevića, który zdobył jedną z bramek. Już w najbliższy weekend czeka nas bardzo trudny mecz wyjazdowy z Schalke, dlatego takie testy na pewno się przydadzą.

fot. hsv.de

fot. hsv.de

Składy wczorajszego sparingu:

Hamburger SV: Drobny (46.Neuhaus) – Sala, Bruma, Rajkovic, Lam (73.Langer) – Rincón (75.Norgaard), Kacar (73.Tah) – Nafiu (46.Ingreso), Arslan (73.Brown), Ilicevic (73.Maggio) – Rudnevs

Gole: 1:0 Rudnevs (4.), 2:0 Rudnevs (9.), 3:0 Bruma (13.), 4:0 Arslan (15.), 5:0 Rajkovic (39.), 6:0 Ilicevic (60.), 7:0 Arslan (61.), 8:0 Maggio (82.), 9:0 Rudnevs (89.)


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.