Windsurfing

Wypowiedzi pomeczowe

Wypowiedzi pomeczowe

Tagi tematyczne do tego wpisu dodane przez Klaudie: , , ,

Trener i pięciu zawodników wypowiedziało się po wygranej 2:1 nad Fortuną Düsseldorf. Jak wszyscy zdążyliśmy zauważyć było to bardzo ciężkie spotkanie, mieliśmy wiele akcji jednak nie potrafiliśmy ich zamienić na gole. Jako pierwszy głos zabrał trener Thorsten Fink, który powiedział: zaczęliśmy spotkanie bardzo dobrze, trzymaliśmy odpowiedni rytm, druga połowa również zaczęła się bardzo dobrze dla nas, jednak nie byliśmy w stanie powiększyć przewagi na 3:1. Drużyna przeciwna grała dobrze, walczyła o każdą piłkę, to spotkanie należy zapewne przeanalizować, jednak jestem zadowolony z naszej gry.

fot. bundesliga.com

fot. hsv.de

Kolejny wypowiedział się Marcell Jansen: było to ważne spotkanie, a my ponownie zapewniliśmy sobie trzy punkty. Pierwsze pół godziny graliśmy na prawdę dobrze, później nieco straciliśmy pewności siebie dlatego też rywal zaczął to wykorzystywać. Podsumowując, mieliśmy dobry początek i szczęśliwe zakończenie.
Rafael van der Vaart strzelec dwóch goli powiedział: wygraliśmy ważne spotkanie, oczywiście cieszą mnie moje dwa gole, mam nadzieje że ta wygrana sprowadzi nas na dobrą drogę przed kolejnymi spotkaniami.
Dennis Diekmeier natomiast powiedział: chcieliśmy wygrać to spotkanie i tak się stało. Zaczęliśmy dobrze, jednak straciliśmy głupiego gola co dało sygnał przeciwnikowi do dalszych ataków, co nie powinno się zdarzyć, ale najważniejsze że wygraliśmy.

fot. hsv.de

fot. hsv.de

Per Skjelbred: dobrze że wygraliśmy i odnotowaliśmy kolejne z rzędu zwycięstwo, zaczęliśmy dobrze, jednak później nieco osłabliśmy i musieliśmy się bronić.
I na koniec słowa ostatniego z zawodników Tomása Rincóna: było to bardzo ważne spotkanie, i cieszy wygrana na własnym stadionie. Trener nas odpowiednio zmotywował dzięki czemu mamy już drugie zwycięstwo z rzędu.