ABC windsurfingu

Wypowiedzi pomeczowe

Wypowiedzi pomeczowe

Trener po wczorajszej wysokiej porażce nie krył rozczarowania. Jak powiedział trener, mieliśmy dobre wejście, jednak po pierwszym straconym golu wszystko się zmieniło. W pierwszej połowie próbowaliśmy powalczyć, jednak nieskutecznie. W drugiej połowie Schalke zagrało o jeden poziom wyżej od nas, nie dając nam żadnych szans, dodatkowo w Schalke występował Klaas-Jan Huntelaar, który wykonywał rzeczy nieprawdopodobne, i dzięki niemu Schalke odniosło takie wysokie zwycięstwo.

fot. hsv.de

fot. hsv.de

Kolejny głos zabrał Rafael van der Vaart: zaczęliśmy dobrze, jednak później wykonaliśmy bardzo dużo błędów w naszej grze, co Schalke wykorzystało, pewnie nas pokonując.

Był to ważny dla nas, mecz jednak zagraliśmy słabo, natomiast nadal mamy szanse na rozgrywki europejskie, do końca sezonu pozostały trzy spotkania a przeciwnikami będą: VfL Wolfsburg, TSG 1899 Hoffenheim oraz Bayer Leverkusen.


  • Windsurfing
  • Windsurfing to sport ciągle mało popularny w Polsce, jednak z roku na rok zwiększa się grupa jego fanów. W lecie odbędą się pierwsze mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Podzielone zostaną na kilka grup, podstawowa to oczywiście mężczyźni/kobiety oraz przedziały wiekowe. Także każdy będzie miał szansę na wygraną, a jest o co walczyć, bo najlepsi otrzymają wycieczkę do USA, gdzie będą mogli przez miesiąc trenować z najlepszymi zawodnikami globu. Niestety surfing to sport dość kosztowny, przez co dostępny tylko dla najmożniejszych, jednak spotkać można coraz więcej klubów, które użyczają sprzęt za stosunkowo niską składkę członkowską.